Skip to content
hairmesso

خدمات درمانی مو

یکی از دغدغه ها در میان زنان و مردان در جامعه امروز ریزش مو می باشد. دلایل ریزش مو بسته به عوامل ژنتیک ، هورمونی و بیماری های خاص متفاوت می باشد. استفاده از مزوتراپی ، کربوکسی تراپی ، هیر فیلر و PRP کمک بسیار شایانی به قطع و رزش مو و رشد مجدد موهای از دست رفته و افزایش  ضخامت تارهای مو می کند.

 

انواع درمان ریزش مو

 

مزوتراپی مو

یکی از روش های نسبتا جدید ( البته با پیشینه قدیمی ) می باشد که اگر با درمان های دیگر همراه شود نتیجه بسیار خوبی دارد. بطور کلی مزوتراپی یک نوع تزریق غیر تهاجمی می باشد که در نواحی مختلف بدن قابل استقاده است. در ناحیه سر با استفاده از ترکیبات گیاهی ، ویتامین ها ، آنزیم ها ، هورمون ها ، فاکتور های رشد و سایر ترکیبات مؤثر با تزریق این مواد به کف سر به طور مؤثری ریزش  متوقف و شاهد رشد مجدد موهای از دست رفته هستیم.

نکته قابل توجه در درمان مزوتراپی سر استفاده از ترکیبات مؤثر با بالاترین میزان جذب می باشد، امروزه کمپانی های مختلف با تولید محصولاتی با بالاترین میزان زینک و ویتامین B باعث تغییرات چشم گیر در نتایج این روش درمانی شده اند.

کربوکسی تراپی درمان ریزش مو

در این روش با استفاده از تزریق گاز CO2 به کف سر با افزایش سطح اکسیژن خون در کف سر باعث تقویت فولیکول مو در آن ناحیه می شود. از این روش برای درمان های دیگر مثل جوانسازی پوست ، جوانسازی واژن ، درمان استرچ مارک و … نیز می توان استفاده کرد که در سایر مقالات به آن ها به طور کامل اشاره خواهیم کرد.

هیر فیلر و ریزش مو

یکی از درمان های نوین برای ریزش مو تزریق هیرفیلر به کف سر می باشد. عمده تفاوت تزریق هیرفیلر و مزوتراپی مو در بافت ترکیبات تزریق شده می باشد. نوع تزریق مواد مزوتراپی و هیرفیلر تقریبا یکسان می باشد اما هیرفیلر با توجه به اینکه تمام ویتامین ها و آنزیم های موجود در آن به جای آب در هیالورونیک اسید حل شده اند به صورت آهسته تر عمل می کنند و مواد تزریق شده حدود ۱۵ روز زیر پوست سر باقی  می ماند که باعث بالاترین میزان جذب شود. به همین دلیل است که معمولا تزریق هیرفیلر و مزوتراپی به صورت مکمل ترین درمان ریزش مو می باشد.

نکته حائر اهمیت در مورد هیرفبلر این است که تنها ماده مؤثر ترزریفی می باشد که به دلیل وجود هیالورونیک اسید به طور همزمان هم روی درمان ریشه کار می کند و هم باعث آبرسانی ساقه می شود.

frsh

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی، روبرو مترو قلهک، بن بست اختصاصی، پلاک ۱، واحد

ما را دنبال کنید

تمام حقوق این وبسایت متعل به کلینیک فرشتگان می باشد.

Designet by SALEH GHORBANI