Skip to content
loose

خدمات لاغری

امروزه با توجه به رشد زندگی ماشینی و عدم توجه افراد به میزان مورد نیاز فعالیت روزانه و همینطور مصرف بیش از حد غذاهای فرآوری شده و فست فودها اضافه وزن و چاقی‌های موضعی و عمومی به یکی از عمده مشکلات جوامع تبدیل شده که کشور ما نیز از این قضیه مستثنا نمانده است برای کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده آل اولین و بهترین توصیه انجام فعالیت ورزشی و در کنار آن داشتن رژیم غذایی مناسب می‌باشد با این حال در کنار ورزش و رژیم غذایی روش‌های درمانی دیگری نیز به صورت مکمل باعث بهبود در روال کاهش وزن و خصوصاً درمان چاقی‌های موضعی و کاهش چربی در نواحی بدن و در نهایت دستیابی به اندام متناسب‌تر شده اند.

یکی از این روش‌ها تزریق مواد چربی سوز گیاهی آنزیم و ویتامین‌ها به صورت موضعی به نواحی از بدن مثل شکم، بازور، ران و غبغب می‌باشد.

به این روش تزریقی غیر تهاجمی ، مزوتراپی گفته می‌شود که به دلیل تزریق موضعی مواد فوق به ناحیه مشخص کمترین عارضه را نسبت به مصرف خوراکی داروهای لاغری دارد و بالاترین میزان جذب را دارد.

این روش نسبتا قدیمی کاملاً بدون عارضه می‌باشد و به طور همزمان با استفاده از کوکتل‌های چربی سوز و کلاژن و رقیق کننده باعث می‌شود که در ناحیه درمانی همزمان با کاهش چربی و کاهش سایز به هیچ عنوان شاهد افتادگی پوست و شل شدن پوست در ناحیه درمانی نباشیم.

نخ‌های امبدینگ و لاغری

نخ های چربی سوز یا امبدینگ که از جنس Cutgut یا کرومیک هستند یکی از روش های لاغری هستند که مخصوص لاغری موضعی می باشد. در این روش با کاشت این نخ های قایل جذب در نواحی مشخص شکم و پهلو باعث افزایش خون رسانی به توده های چربی و درمان سلولیت و کاهش حجم چربی و در ناحیه کاشت نخ می شود. این نخ ها بعد از حدود سه هفته کاملا جذب می شوند و در کنار رعایت رژیم غذایی کمک شایانی برای لاغری موضعی می کند.

اگر به طور همزمان روش مزوتراپی و کاشت نخ لاغری را انجام دهیم بالاترین درصد کاهش چربی و کاهش سایز را در بدن شاهد هستیم.

سایر روش های لاغری مثل استفاده از دستگاه های لاغری ، قرص های لاغری، کربوکسی تراپی، پیکرتراشی و … نیز قابل استفاده برای هر فردی که دارای اضافه وزن و عدم تناسب اندام می باشد اما توجه کنید هیچ کدام از روش های فوق تضمینی نیست و در صورت عدم رعایت رژیم غذایی و فعالیت ورزشی مناسب قابل بازگشت می باشد.

frsh

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی، روبرو مترو قلهک، بن بست اختصاصی، پلاک ۱، واحد

ما را دنبال کنید

تمام حقوق این وبسایت متعل به کلینیک فرشتگان می باشد.

Designet by SALEH GHORBANI