Skip to content
about

مجموعه خدمات مراقبت پوست و زیبایی فرشتگان از سال ۱۳۹۲ مشغول فعالیت در زمینه خدمات پوست زیبایی است. این مجموعه در آغاز کار محدود به خدمات زیبایی و لیزر مو های زائد بود. به مرور زمان خدمات بیشتر مانند جوان سازی و لیفت صورت ، خدمات لاغری و خدمات درمانی مو با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و بروز ترین دستگاه ها به فعالیت های مجموعه اضافه شد.

امروزه مجموعه فرشتگان با ارائه خدمات تخصصی و حضور پزشکان و کادر مجرب آماده خدمات رسانی به مشتریان است.

کلینیک فرشتگان با مجموعه ای کامل از بروز ترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و حضور پزشکان مجرب و کارآمد و پرسنل دوره دیده در کلیه زمینه های مربوط به لیزر و مو های زائد، جوانسازی و پاکسازی پوست ، خدمات لاغری و مزوتراپی تجربیات موفقیت آمیزی را طی فعالیت ۱۰ ساله خود در کارنامه فعالیتی خود ثبت کرده است.

در کنار مشتری مداری ، رعایت کامل اصول دستورالعمل های وزارت بهداشت از دیگر مواردی است که در مجموعه فرشتگان تلاش خود را برای اجرای آن له کار می برد.

امروزه استقبال مشتری نسبت به خدمات پوست و مو را از طرف مردم شاهد هستیم که این افزایش تقاضا برای دریافت خدماتی با کیفیت و مطابق استانداردهای روز دنیا همراه است.

مجموعه فرشتگان با امکاناتی بروز و کادری حرفه ای در زمینه خدمات زیبایی آماده پاسخگویی به نیاز های مشتریان در این زمینه می باشد.

frsh

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی، روبرو مترو قلهک، بن بست اختصاصی، پلاک ۱، واحد

ما را دنبال کنید

تمام حقوق این وبسایت متعل به کلینیک فرشتگان می باشد.

Designet by SALEH GHORBANI